morze 

Wolin - baza noclegowa

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Pensjonaty   Pokoje   Apartamenty   Domki   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

kopalnia kamienia kamień hydrotechniczny murowy rzędowy formak murak

Opis:

Nasza firma PPU Pawlik Kamieniarstwo to w stu procentach krajowy producent produkujący i dostarczający takie materiały jak kamień murowy i kamień hydrotechniczny oraz płyty szlifowane na fasady a to wszystko z własnych surowców skalnych , ze złóż piaskowca kolorowego z niepowtarzalną kolorystyką w naszym kraju a może i także w Europie.

Kopalnia kamienia naturalnego Chełmska Góra III to zakład górniczy a także jedno ze złóż będące własnością firmy Kamieniarstwo Pawlik ze wsi Grabowie koło Radomska na skraju województwa łódzkiego przy granicy z województwem świętokrzyskim lisko rzeki Pilicy.
W tej kopalni ale i nie tylko bo w sumie mamy ich obecnie pięć wydobywany piaskowiec naturalny z okresu albu tylko i wyłącznie sposobami mechaniczno-wyburzeniowymi za pomocą koparek gąsienicowych i kołowych wyburzeniowych podsiębiernych wyposażonych w osprzęt służący do odspajania lub skruszenia calizny złoża kamienia występującego tam w stanie rodzimym oraz dodatkowo wspomagamy wydobycie maszynowe ręcznym wierceniem za pomocą wiertarki pneumatycznej . Po zastosowaniu wiertarki udarowo-pneumatycznej wykorzystujemy kliny trójdzielne lub wywiercone otwory zalewamy proszkiem rozprężnym do odspajania większych bloków skalnych lub tworzymy tzw. spody robocze do prowadzenia jak najbardziej ekonomicznego wydobycia oraz z segregacją jakościową pozyskanego surowca skalnego.
Pozyskany piaskowiec kolorowy przerabiamy w zakładzie kamieniarskim zlokalizowanym w malowniczej wiosce Grabowie na takie asortymenty jak : kamień murowy , kamień hydrotechniczny 100-300 a także płyty szlifowane i pospółkę drogową powstającą przy wydobyciu bloków skalnych i kamienia murowego.

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Kopalnia kamienia
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 849
Dodane: 2023.05.20
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj