morze 

Wolin - baza noclegowa

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Pensjonaty   Pokoje   Apartamenty   Domki   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Stara cegła płytki elewacyjne kamień na dom murowy ogrodowy

Opis:

Nasza przedsiębiorstwo stanowi autentycznego polskiego producenta dostarczającego różnorodne materiały, takie jak kamień murowy oraz kamień na dom, a także oryginalne płytki elewacyjne w stylu starej cegły . Wszystkie nasze wyroby pochodzą z wykorzystania surowców skalnych własnej produkcji, pozyskiwanych ze znakomitych złóż polskiego piaskowca o barwach niepowtarzalnych w naszym kraju.

Nasza kopalnia kamienia naturalnego, Grabowie I, to jedno z wyjątkowych złóż w posiadaniu zakładu PPU Kamieniarstwo Pawlik, mieszczącego się w malowniczej wsi Grabowie koło Zawodzia, na pograniczu województwa łódzkiego i świętokrzyskiego. W zakresie naszej działalności nie ograniczamy się tylko do jednej kopalni, obecnie posiadamy ich aż pięć. Wytwarzamy kamień naturalny piaskowiec, wykorzystując wyłącznie metody mechaniczne, bez konieczności stosowania środków strzałowych. W tym celu używamy koparek gąsienicowych i kołowych, wyposażonych w specjalistyczny osprzęt do skruszenia lub odspajania kamieni złoża naturalnego, występującego w stanie rodzimym. Dodatkowo, wspomagamy proces wydobycia maszynowymi metodami, wykorzystując ręczne wiercenie za pomocą wiertarek udarowo-pneumatycznych. Po zastosowaniu wiertarek pneumatycznych, używamy klinów trójdzielnych lub otworów wywierconych, zalewając je proszkiem pęczniejącym. To sprawia, że jesteśmy w stanie efektywnie oddzielać większe bloki skalne i tworzyć spody robocze, co umożliwia ekonomiczne wydobycie, przy jednoczesnej selekcji jakości pozyskanego surowca skalnego.

W zakładzie kamieniarskim, położonym w malowniczej wiosce Grabowie, przetwarzamy wydobyty piaskowiec naturalny na różnorodne produkty, takie jak płytki elewacyjne do zastosowania na elewacjach z ociepleniem ze styropianu, kamień ogrodowy, kamień murowy , kamień hydrotechniczny, a także obudowy kominkowe i pospółkę drogową, która powstaje w procesie wydobycia bloków skalnych i kamienia murowego. Nasze wyroby charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, lecz także unikalnym stylem, który podkreśla piękno naturalnego kamienia.

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Kopalnia kamienia
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 850
Dodane: 2023.12.11
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj